Aroma difuzéry – to pravé vonné osvěžení pro váš interiér

Přírodní aroma difuzéry jsou malé skleněné lahvičky, které obsahují vonnou esenci, uzavřenou dřevěnou zátkou. Uprostřed je otvor, do kterého se vkládají přírodní bambusové tyčinky. Vonná esence následně vzlíná a aroma se začíná uvolňovat.

Intenzitu uvolňování aroma lze regulovat množstvím použitých tyčinek. Náplň je tvořena na bázi čistě přírodních éterických olejů, uvolňováním nevznikají žádné škodlivé látky.

Aroma difuzér Dřevěný aroma difuzér

Éterické oleje mohou mít i pozitivní účinky na váš organismus, mohou napomáhat zlepšení soustředění, mohou dokonce i zvýšit výkonnost, napomáhají zklidnění duše i těla. Některé éterické oleje jsou také skvělými pohltiteli nežádoucích pachů.

Difuzéry nejenom do bytu

Větší balení vám vydrží až 10 měsíců, ale i menší balení váš domov provoní na poměrně dlouhou dobu; a to až půl roku! Po spotřebování aroma lahvičky nemusíte použité tyčinky vyhazovat, lze je dále používat na provonění menších částí vašeho domova, například šatníku či dokonce vašeho auta.

Jaké vůně vám doporučujeme

Díky svému designovému vzhledu poslouží difuzér zároveň jako zajímavý doplněk interiéru. Na výběr jsou jak klasické skleněné aroma difuzory, ale také i jejich cestovní dřevěné verze difuzérů.

 • COLD WATER
  Neboli Studená voda je vůně, která je milována zejména pro svoji univerzálnost v kterémkoliv ročním období. Toto aroma spojuje dotek santalového dřeva, bergamottu, citronu a rozmarýnu.
 • VANILLA and WOOD
  Typická vůně orientu, která spojuje vůni vanilky a santalového dřeva. Její jedinečná a nezaměnitelná harmonie tak vytváří senzaci mezi všemi vůněmi. Velice krásné, jednoduché a jemné aroma, které láká k přivonění naprosto každého.
 • FIORI DO COTTONE
  Neboli Květ bavlníku připomíná malé kapky vody v bílých květech bavlníku. Vůně, která povzbudí vaše smysly. Je to jemný vánek čistého a čerstvého vzduchu do vašich domovů. Aroma s názvem Květ bavlníku dokáže naprosto ojediněle provzdušnit jakoukoliv místnost a každý nádech pro vás bude nezapomenutelný.
 • LATTE DI MANDORLA
  Aroma Mandlové mléko je pohlazením jemného dřeva, vanilky a mandlí, které je něžná, smyslná a křehká.
 • POMPELO
  Aneb Grep je typickou jarní vůní. Výběrem Pompela necháte do svých domovů proniknout paprsky sicilského slunce. Tato vůně v sobě snoubí prvky citrusových plodů.
 • MANDARIN SPICE
  Velice intenzivní aroma, které dokáže na jakémkoliv místě vytvořit exotickou atmosféru. U této vůně pocítíte mandarinky, které jsou navíc zabarvené sladkou esencí. Jemná a ohromující vůně, která vás k sobě připoutá svým sladkým nádech. Hřejivá a zároveň hořká a omračující.
 • SANDALO BERGAMOTTO
  Hlavou tohoto aroma je bergamotto, grapefruit a levandule. Dále pocítíte také jemný závan myrty, čerstvého ovoce a jasmínu. Sandalo Bergamotto je vůní, která podtrhne kouzlo každého interiéru a promění ho ve vaše království.