Bytové spreje – nový typ bytových parfémů

Každý jistě zná osvěžovače vzduchu, dokážou pohltit či překrýt pachy. Díky této schopnosti se hodí při použití na wc, pokud chceme např. ztlumit pach z tabákového dýmu, atd. Intenzitu vůně si u osvěžovačů můžeme volit zcela sami. Jejich jedinou nevýhodou je jejich zdravotní závadnost.

Jak provonět svůj být pomocí spreje

Do ovzduší většinou uvolňují benzen, styreny či toluen. Těchto velice toxických látek se však můžeme vyvarovat použitím osvěžovačů vzduchů na přírodní bázi. Pak už se nemusíme vůbec ničeho obávat. Mezi takovéto osvěžovače patří například i bytové spreje, které se vyznačují právě svojí zdravotní nezávadností. Takové vůně do bytu jsou bezesporu dobrou alternativou ke klasickým bytový parfémům, které přinášejí ještě o kousek lepší zážitek a bezstarostné uvolňování další vůně do bytu.

bytový sprej interiérový sprej vonný

I zde naleznete mnoho odlišných vůní:

 • MONOI

  Středomoří smíchané s Orientem. Hlavou této vůně jsou japonské květy Monoi a pomerančové květy.

 • AMBER DELICE

  Pomocí tohoto aroma se bez problémů dokážete přenést do dob Starověku. Poměrně dřevitá a sladká vůně, která se dá přesně vystihnout třemi slovy: dřevo, koření a země.

 • MIRTO

  Myrta je energická vůně, která vám pomůže se přenést na svěží lesní cesty. Základem je sladká vůně jasmínu a intenzivní aroma myrty.

 • FIGUE

  Fíky jsou čerstvé aroma sladké dužniny a jemného fíkového mléka. V interiéru provoněném Fíky poznáte závan středomořského vzduchu a jemný šepot horkého slunce.

 • ICING SUGAR

  Neboli moučkový cukr navodí v každém interiéru každodenní kouzlo Vánoc.