Designové difuzéry – designové doplňky interiéru

I normální aroma difuzéry s bambusovými vonnými tyčinkami jsou velice kvalitně esteticky zpracované. Pokud ale sháníte opravdový skvost a doplněk do vašeho interiéru, zkuste se zaměřit na designové aroma difuzéry.

Designové difuzéry jsou výraznější a zajímavější než klasické aroma difuzéry. Navíc jsou také velice zajímavě koncipovány, vypadají jako zajímavý estetický doplněk interiéru. Jejich tvary jsou odvážnější a nápaditější.

Difuzéry vůní i pro vás

Designové difuzéry neobsahují vůně, proto je potřeba si je zakoupit zvlášť. Je však na výběr z mnoha různých vůní, takže výběr je jen a jen na vás.

Dřevěný vonný difuzor

 • ZEN GARDEN
  Zenová zahrada je vůně, která se nejvíce hodí při každodenní relaxaci. Jedná se velice příjemné, svěží a nevtíravé aroma. Skvěle provoní jakýkoliv interiér a zároveň je také velice univerzální vůní.
 • FLOWER MIX
  Aroma květinový mix je velice blízké všem ženám, poněvadž je velice často základem kvalitních parfémů.  Vůně je příjemná a jemná, vhodná pro použití v jakémkoliv ročním období.
 • MUSCHIO
  Neboli Bílý mech je aroma vhodné pro všechny milovníky svěžího a čerstvého vzduchu. Jedná se o velice oblíbenou a používanou vůni zejména pro svoji svěžest a lehkost. Někdy se jí přezdívá i Alpská vůně.
 • HONEY and LIMET
  Krásná vůně limetek je obohacena o sladký med, který vás dokáže pohladit po duši. Aroma med a limetky má antiseptické účinky, dokáže pročistit vzduch a navíc také dokáže povzbudit při jakékoliv únavě.
 • BLACK TEA and ORANGE
  Převládajícím prvkem této okouzlující vůně jsou svěží citrusové plody, které mají úžasnou vlastnost; dokážou skvěle provonět jakýkoliv interiér. Součástí výroby této vůně je také tzv. fermentace. Jedná se o velice složitý proces a i díky tomu je toto aroma velice kvalitní. Spojením tvrdší vůně černého čaje a svěžího aroma pomerančů dostaneme povzbuzující vůni.
 • ORANGE and CINNANOM
  Pomeranč má blahodárné účinky na nervovou soustavu. Dokáže odbourat únavu, nespavost, stres a úzkost. Navíc také dodává chuť do práce, ztracenou energii, do vaší mysli vnese pozitivní myšlenky a pocit radosti. Skořice vše ještě více podpoří a navíc vnese do vašeho těla tělesnou vášeň a aktivuje váš krevní oběh.
 • OCEAN
  Vůně oceánu docílí toho, že se vám bude v interiéru lépe dýchat; jako byste byli právě u moře. Toto aroma dokáže zneutralizovat všechny nepříjemné pachy a navíc vámi zvolený interiér rovnoměrně provoní.