Jak vybrat správný bytový parfém – NÁVOD

Vybrat bytový parfém není úplně jednoduché. Možná si člověk řekne, že zkrátka vybere, to co mu voní, ale mělo by ho zajímat ještě několik dalších věcí. Např. v jaké formě a lahvičce se nachází čili design, praktičnost a konečně i tvar, materiál a velikost. Ne všechny bytové parfémy se budou hodit do vaší malé pracovny nebo rozlehlého obývacího pokoje.

Záleží i na velikosti. Pokud chcete provonět malý byt, postačí vám jeden aroma difuzér, ale pokud potřebujete umocnit atmosféru jedinečného večera, můžete si vychutnat i vonnou voskovu svíci a aroma lampy.

Kam umístit vůni do bytu

S tím hraje roli i umístění. Při romantické večeři při svíčkách tak bude vhodnější, když designový aroma-difuzér dáte do bezprostřední blízkosti tak, aby vás jeho opojná vůně příjemně omámila, takže třeba na vnitřní parapet nebo přímo na stůl. Zvolili jste si tak jistě speciální vůni, která je určená jen a jen pro výjimečnost těchto večerů. Pro běžné příležitosti je lepší vůně menší intenzity – nebude vám vadit, když jí budete vdechovat 24 hodin denně.

Lampe Berger Carat Topaze Berger Paris Lampe Heritage průhledný

Vůně do bytu dokážou to, co jiné věci nedokážou

Je to umocnění atmosféry, vystižení chvilky pro romantiku, sblížení, rozjímaní, relaxaci, odpočinek i pro lepší náladu a psychické rozpoložení. Krásné aroma difuzéry se staly současným hitem. Jsou k dostání v mnoha zajímavých variacích, vůních i tvarech. Jsou to sice detaily, ale i na nich záleží. Při výběru se tedy soustřeďte na pár důležitých kroků a určitě se neminete s vaším cílem.

Vybrané značky vonných bytových dekorací

Domácnosti v retro, vintage nebo rustikálním stylu budou slušet kolekce vůní CULTI DECOR, STILLE a CHANDO. Porcelánu nebo sklu hranatého tvaru to v této době bude slušet. Pokud v interiéru převládá dřevo, jeho vůni navrátíte i správně zvolenou vůní. Co třeba vyzkoušet santal s bergamotem? Dřevité podtóny si zamilujete. O dalších značkách bytových vůní jsme psali už dříve.

Aroma difuzér Dřevěný aroma difuzér

Příroda volá…

Čistotu a eleganci moderní domácnosti, kde převládá kov a automatičnost, dodáte zejména ryzí čistotou, elegancí a jiskřivými podtóny bytových parfémů EASY a ZONA (růže, oxygen, maldévský vánek. Aria Pura). Jejich barvy a dokonalý vzhled podtrhnou a zvýrazní i kontury nábytku. Výsledkem je čistý a svěží vzduch, který v tomto prostředí jednoznačně vynikne.

Připomeňte si exotiku

Dodá mu na lehkosti, svěžesti a vzdušnosti. Jedině nádherné prostředí bude mít vliv na vaší pozitivní mysl. Na mystičnosti dodáte vůněmi připomínajícími Afriku, opět kolekce EASY (indická vůně, africký sen, marocká růže).

Použijte je v případě, kdy chcete vaše myšlenky přesunout do těchto míst a oddávat se relaxaci, nezklamou vás. Tyto vůně jsou skvělé například z katalytických vonných lamp. Nejsou ovšem až tak vhodné na delší inhalaci, protože jsou těžší, než vůně do bytu, které se používají po celý den.