Katalytické lampy – novinka na trhu designu a vůní

Katalytické lampy jsou momentální novinkou na trhu, co se týče bytových vůní. Jedná se o velice moderní a designovou podobu osvěžovačů vzduchu. Vonná esence je v případě katalytických lamp schovaná v malé skleněné nádobě.

Nádobky jsou velice zajímavě vypracované a právě z tohoto důvodu jsou lampy považovány především za dekoraci a doplněk každého interiéru.

Katalytické aroma lampy – svěží designy

Aroma katalytické lampy Katalytické aroma lampy

Prostor by měl být také však věnován obsahu nádobek katalytických aroma lamp. Kromě toho, že si můžeme vybrat z mnoha různých tvarů, olej uvnitř nádobky velice příjemně voní, navíc ani neporušuje nejpřísnější zdravotní normy. Některé oleje navíc odpuzují hmyz nebo působí protibakteriálně a dokážou zbavit ovzduší všech nepříjemných a nepotřebných mikrobů.

Výběr vůní i pro vás

Bytová vůně z katalytických lamp se uvolňuje zapálením lampy a jejím následným uhašením. Poté se vůně šíří zcela sama a nedochází proto k šíření škodlivin. Zde je několik vůní, které můžete koupit do vaší kataytické aroma lampy:

• FRESH AND LEVANDER
Aroma svěží levandule vás zavede do jarní atmosféry Provence. Jde o vůni, která obsahuje květy levandule a je zjemněna jantarem.
• MANGO PAPAYA
Vůně, která zahřeje a pohladí po duši díky hřejivým tónům papaje a manga. Jedná se o velice měkké aroma, které je navíc velice svěží. Vůně mango a papája je velice energická vůně, která se hodí k používání zejména v jarních měsících. Dodá vám potřebnou energii, inspiraci a také hnací sílu.
• VANILLA FLOWER
Aroma, které milují všechny ženy a navíc úžasně zapůsobí na jakéhokoliv muže. Horký oblak složený z jemných květů vanilky je velice smyslná vůně, v které dřímá špetka nevinnosti.
• POMPELO
Neboli grep je energická ovocná vůně, která je typická zejména pro jarní období. Pomocí tohoto svěžího aroma necháte do svých domovů proniknout jemné paprsky sicilského slunce.
• COLD WATER
Jedná se o velice univerzální aroma, které lze využít v jakémkoliv ročním období a v jakékoliv místnosti vašeho domova. Nejvíce využívaný je především v koupelnách. Vůně je složena z citronu, bergamotu, santalového dřeva a rozmarýnu.
• SANDALO BERGAMOTTO
Sandalo bergamotto je vůně, která podtrhne krásu vašeho interiéru a dodá mu nádhernou smyslnost. Hlava je tvořena myrtou a čerstvým ovocem, avšak pravým srdcem je jasmín. Po delším rozvonění však můžete také cítit bergamot, levanduli a grapefruit.
• VANILLA AND WOOD
Aroma, které je mixem vanilky a santalového dřeva, je úžasnou vůní dávného Orientu. Jedná se o velice jednoduchou, harmonickou a krásnou vůni, která láká každého k přivonění.