Lampe Berger s pařížskou esencí

Katalytické lampy se nyní staly souběžným trendem aroma lamp. Jsou ovšem trochu jiné, než je tomu právě u nich. Současně dokážou to, co aroma lampy nedokážou, pročišťují totiž okolní vzduch, jako byste ho právě vydezinfikovali.

Aroma difuzéry od Lampe Berger

Aroma lampy ho jen provoní a to je rozdíl. Katalytické lampy mají kahánek a jsou jakýmsi patentem na ničení infekčního vzduchu. Manipulace je jednoduchá, a přesto účelná. Obliby se tak dostává nejmodernějším kolekcím této pařížské značky – Oceans, Flames, Spices, Twilights, Ices, Patterns a Purples.

Lampe Berger Flames parfém Berger-Lampe Amethyste

Při jejich používání navíc nedochází k tomu, že by do ovzduší byla produkována řada zplodin. Jsou ukázkou toho, že v moderní době máme možnosti úplně jiné. Výrobní technologie odpovídá normám kvality a dalším kritériím.

Lampy i vonné bytové doplňky

Výsledkem jsou dokonalé baňky katalytických lamp nejrůznějších tvarů a rozličných vůní, které si člověk vybere sám, podle toho, co mu voní. Jednotlivé kolekce lampe berger tak napovídají o atmosféře, kterou do prostoru vnesou. Vonné difuzéry mají své stále místo v nabídce této proslulé pařížské značky.

Čistou eleganci v sobě nese kolekce Oceans a její zelený design – určena pro studenější vůně, stejně jako kolekce Twilights a Ices. Jako plamen u vás bude zaujímat svůj postoj kolekce Flames, zažehne u vás věčný plamen a hřejivý pocit bezpečí, jistoty a lásky – určena pro teplejší vůně.

Lampe Berger Carat Topaze Berger Paris Lampe Heritage průhledný

Parfémy od Lampe Berger Paris

Kolekce Spices zalije váš domov sluncem, je totiž považována za zlatou edici okořeněnou špetkou tajemna. Sluší jí kořeněné vůně, např. bergamot, pomerančový olej a santal. Kolekce Patterns a Purples jsou zajímavou ukázkou dob minulých. Fialová barva je mystická a obrazce náboženského kontextu vypovídají i o vnímání katalytické lampy v nové duchovní oblasti.

Parfémy lampe berger tak úzce korespondují s francouzskou elegancí a vytříbeným vkusem. Vyberte si z řad květinových, dřevitých, ovocných, pudrových a citrusových vůní. Aroma oleje a esenciální oleje povzbudí zdravého ducha, tělo i mysl.