Millefiori Milano – italské vůně pod drobnohledem

Jednoduché, čisté vůně v osobitém stylu, dynamičnosti bez překombinování a těžkosti. To jsou vůně Millefiori Milano. Jak již samotný název napovídá, jedná se o kvalitní italské vůně tradic i novodobého konceptu. Dlouho vydrží a jsou všestranně použitelné, jak do bytu, tak nově i v podobě do auta.

Millefiori – vonící krása

Všude přináší radost a požitek. Jednotlivé kolekce jsou připraveny s grácií a elegancí, každá z nich potěší něčím jiným. Jedna ryzí čistotou, funkcí, tvarem, druhá dezinfekčními schopnostmi a třetí vůně do auta ve formě osvěžovače, podtrhne styl autu a vám osobitost.

Kolekce jednotlivých vůní

Kolekce Natural úzce spolupracuje s dary přírody, naleznete tu vůně korespondující s vůní květin, dřeva, koření a ovoce. S jediným nádechem tak zažíváte autentický pocit jako byste si právě přičichli k hroznovému vínu, citrónové trávě, kytici růží nebo skořici.

Aroma difuzér Dřevěný aroma difuzér

Tajemství se skrývá v samotném srdci přírody. Bytové parfémy těchto vůní se svou čistotou hodí do minimalistických interiérů ve stylu Feng Shui, kde převládá dřevo. V další kolekci vůní bytových parfémů se dotkneme mystičnosti. Kolekce SELECTED je vybraná pro nosíky, které chtějí ve vůni objevit něco tajemného, řekněme až mystického.

Přírodní esence jsou základem

Rovněž se svým charakterem hodí do moderních domácností s dřevitým nádechem, kterému dodávají svěžest a vodní nádech, např. pomerančový čaj, fíky, leknín. Ruku v ruce s vyvážeností jednotlivých složek vznikly vůně ZONA, jsou v rovnováze a přinášejí člověku uspokojující pocit, že i on je tělem a duší zdravý jedinec. Transparentní lahvičky se hodí do domácnosti, kde jsou i takové materiály, např. tvrzený plast a sklo.

Aroma katalytické lampy

Co tu ještě nebylo jsou katalytické vonící lampy, jež využívají ke svému fungování katalytické spalování (po zapálení a zhasnutí umožňuje nasávat lepší vzduch). Kolekce Lamp Air je toho živým důkazem, funguje podobně jako ionizátor. Hodně zajímavý kusem jsou ultrazvukové difuzérové lampy, které malé kapénky vůně rozprostírají do prostor pomocí jemných neslyšitelných vln zvuku.

Katalytické lampy i difuzéry

Vzduch se tak vyčistí v každé místnosti. Místo nelibé dezinfekční vůně do prostoru ovšem přináší vámi oblíbenou vůni, ale zároveň vzduch čistí. Moderní design vycházející z historického kontextu podpoří možnost umístit difuzérovou retro lampu do vintage či retro domácností.

Netradiční tvary si užijete v kolekci Air Design. Je jich tu plno, stačí si jen vybrat a zakomponovat do vašeho domova, stejně jako kolekci Lovely, která je vskutku rozmanitá, láska je tu však na prvním místě, dodá teplo každému domovu.

Dětičky si užívají sladké tóny vůní

Jak oživit i dětský pokojíček? No přeci něžným designovým vonítkem s hypoalergenní přírodní esencí – vzhledově dali této vůní styl roztomilého medvídka. Parfémy do dětského pokoje jsou v poslední době velmi žádané – a to mnohdy i pro svůj krásný vzhled.

vonný modrý medvídek vonný růžový medvídek

I autíčka si užíjí krásného parfému

Alternativou ke klasickým vonným esencím uvnitř bytu mohou být i vůně do auta – s prvotřídnímí přírodními silicemi a italským šmrncovním designem.

Nyní vidíte, že si bytové parfémy mohou být podobné, ale nikdy ne stejné. Millefiori Milano je totiž velmi originální kolekce vyjadřující svobodnou, svěží a čistou mysl.