Recenze – designový difuzér Bamboo Mosaic

Vzpomínka na exotickou dovolenou…Přijdete domů unaveni z práce, dovolená už dávno skončila a vy máte jenom vzpomínky na ty dokonalé chvíle plné odpočinku. Stýská se Vám po pláži, po úžasném jídle, po tom jak jste na nic nemuseli myslet a jenom si užívat. Vzpomínáte a najednou ucítíte známou vůni.

Styl, vůně a krása – vše v jednom parfému

Designový difuzér - Bamboo mosaic Designový vonný difuzor

Difuzor Bamboo mosaic, by mohl být báječným odpočinkovým spínačem paměti. Jak je známo, vůně patří mezi nejsilnější aspekty, které vzbuzují naši oživují naši paměť.

Vonný bytový doplněk

Bamboo mosaic vám nejen svým designem, ale i vámi zvolenou vůni, zpříjemní každodenní starosti. Jeho barevný design připomíná exotickou dovolenou, pláže, západ slunce, výlet na safari, vyprahlé pouště nebo jenom letní prosluněné chvíle. Jeho nenásilný, ale poutavý design je zkrátka velmi příjemným doplňkem.

Vonný difuzor do bytu - Bamboo mosaic Designový difuzor Bamboo mosaic

Tento difuzor má podobu úzké vázy s tyčinkami. Přes tyto tyčinky se ven dostává vůně, která doplní chybějící kousek domácnosti. Tyčinky jsou v černé barvě. Jak jsem psala v předešlých článcích, tyto vůně jsou mnohem zdravější nežli levné, ale často i velmi nákladné osvěžovače vzduchu. Difuzor Bamboo mosaic, vám zpříjemní nejen pracovní šok po dovolené, ale i neslunečné, vlezlé a studené zimní počasí.