Recenze – designový difuzér Black Flower

Černá květinka co zavoní. A je tu další z řady difuzorů od italských designerů Millefiori. „Black flower“ (Černá květina),je další výrobek z řady italských designerů pod značkou Millefiori Milano.

Černá krása, která voní

Designový difuzor Black Flower Vonný difuzor Black Flower

V jednoduchosti spočívá dokonalost a krása. Tím heslem se možná řídili designéři a výrobci. Black flower má moderní design, který se nehodí do úplně každého bytu. Jsou vhodnější spíše do kanceláří, zasedacích místností, pracoven nebo moderně zařízených bytů.

DifuzorBlack flower“ má podobu skleněné nádoby s černými drátky. Drátky vzbuzují dojem květiny nebo kytice. Černá je nadčasová klasika a hodí se prakticky kamkoliv, ale spolu s geometrickým tvarem tohoto výrobku působí velmi abstraktně a odvážně, takže je lepší zamyslet se nad umístěním výrobku před jeho zakoupením.

Vůně do bytu s designem květinky

Mille-fiori se zaměřuje na staré dobré rovné křivky spolu s fantazijními tvary. Nabízí širokou paletu difuzerů, které dotvoří Vaši domácnost nebo jako v tomto případě Vaše pracoviště. Designové difuzory se v dnešní době stávají součástí domácností. Není to jenom pro jejich praktické i estetické užití, ale i proto, že jsou mnohem zdravější nebo minimálně šetrnější k našemu zdraví a nosní sliznici. Balení Black flower neobsahuje vůni.