Recenze – designový difuzér Červený tulipán

Fanfán, aneb „Červený tulipán“ je z letní řady od oblíbených designerů Millefior Milano. Tento tulipán potěší opravdu každou ženu, ale i muže. Jednou z jeho perfektních vlastností je ta, že voní opravdu dlouho a tak jak vy si budete přát (vůně nejsou součástí balení). A poté další, neméně cenná… nikdy neuvadne.

Krásný tulipán jen pro vás

Designový difuzér - červený tulipán Voný difuzér do bytu - červený tulipán

Difuzor Červený tulipán se hodí do ložnice, na noční stolek, do koupelny nebo na toaletní stolek mezi parfémy, líčidla a krémy. Tento difuzor má opět velmi jednoduchý a působivý design vůně do bytu, který podtrhne různorodost materiálu. Sklo, keramika nebo látka.

Provoňte si svůj byt rudým tulipánem

Čtvercový stojánek je bílý a je keramický. Upozorňuje na jednoduchost a krásu jemné linky. Vně tohoto stojánku je jakoby skleněná vázička ve které je rudá látka složená do tvaru tulipánu. Látka vždy oživí všechny materiály. Sklo, keramika, různé slitiny, ale i dřevo působí s látkou mnohem živěji. Rudá látka upozorní na jednoduchost dvou barev a spojení těchto materiálů.

Červená barva je barvou vášně, lásky. Proto je tento difuzor vhodný jako dárek prakticky k čemukoliv. Samozřejmě, že nejvíce potěší ženy, ale lecjaký náruživý zahradník nebo milovník flóry také nepohrdne. A opět se zmíním o tom, že difuzory jsou zdravější nežli osvěžovače vzduchu. A právě difuzor Červený tulipán je mnohem ozdobnější než levné vůně do bytu.