Recenze – designový difuzér Fiore

Alenka v říši divů. Nenápadná lahvička stojící na poličce v dívčím pokoji. Má sytou barvu, která zapadá a nádherně voní… voní přesně tak, jak byste si přáli, protože je to květina s vůní, kterou si můžete vybrat, která nikdy neuvadne a nikdy neomrzí.

Květinka v rudém hávu jako vůně

Zavřete oči a zasníte se o tom, že běžíte zahradou s přemalovanými růžemi, padáte za bílým králíčkem, který drží v ruce hodinky a dává vám najevo : „Už je čas!“. Když dopadnete do té syté vůně, otevřete oči a zjistíte, že to všechno nebyl až zase tak úplně sen…

Designový difuzér do bytu - Fiore Designový vonný difuzér do bytu

…do těchto snů jste sice padali jenom ve vaší fantazii, ale vůni kterou jste cítili, jste cítili doopravdy. Difuzor „Fiore“ je něco pro snílky. Pohádkový design ve tvaru malé květiny v oranžové vázičce. Pět namodralých lístků na vás čeká s tou nejpříjemnější vůní.

Vůně do bytu s designem květiny

Tento difuzor patří mezi ty nápadnější, ale zároveň nenápadné v tom, že vypadají jako doplňující doplněk do vaší domácnosti. Nedoplňuje jenom jako interiérový kousek, ale i svou vůní. Vůně není součástí balíčku, takže si ji můžete zvolit sami. Oranžová může doplňovat nebo oživovat, záleží na užití a umístění. Bude se vyjímat na poličce, nočním stolku, spacím stole a nebo ji můžete položit mezi květiny a ty budou jenom tiše závidět.

Vonný difuzor Fiore může být i v dětském pokoji, protože není zdraví škodlivé a nedráždí nosní sliznici jako osvěžovače vzduchu. Dárek, milá pozornost nebo jenom oživení domácnosti, záleží na vás a vaší fantazii.