Recenze – vonná svíčka Tower

Svíčky jsou považovány za nejoblíbenější produkty sloužící k provonění domova. Výběr je v dnešní době opravdu široký; můžeme si pořídit svíčky různých tvarů, barev a i vůní. Navíc kvalitní vonná svíčka je také velice oblíbeným a vděčným dárkem.

Vůně se začíná po interiéru šířit ihned po zapálení a mizí až po jejím zhasnutí. Proto není žádným problémem vůně měnit podle vaší nálady či příležitosti.

Svíčka Tower má hmotnost 600 gramů a můžeme si vybrat z několika vůní:

• LEGNI E SPIEZE
Aneb Směs koření je složená z vůně levandule, pomeranče a také velice jemné vůně cedrového dřeva a vanilky. Tato vůně je také někdy považována za jakýsi oheň, který dokáže rozehřát duši každého z nás. Legni e spieze nastolí ve vašem domově velmi hřejivou atmosféru.
• ALBERI DI CEDRO
Energická a velice intenzivní vůně cedrového dřeva je nevtíravou vůní, avšak zároveň velice uklidňující aroma, které láká především muže.
• IRIS
Vůně, které dominuje sladký pomeranč promění každý domov ve sluneční oázu klidu. Aroma Iris je svěžím a velice rafinovaným dotekem elegance.
ROSE MADALAINE
Romantická a umná vůně, hlavními složkami je odér z bramboříku a šeříku. Toto aroma vnese do vašeho domova radost a především mnoho příjemně strávených chvil.
OXYGEN
Aroma z citrusové kůry a ananasu dokáže každého nasytit vitalitou a energií. Vůně Oxygen vám umožní prožít příjemnou procházku ranním lesem.
SPA-THAI
Spa-Thai je skvělou relaxační vůni, která vás dokáže přenést do dávných dob. Jemné aroma z okvětních lístků, které je obohaceno o jemné koření je skvělé zejména při relaxaci.