Recenze – vůně do auta

Stojíte promrzlá na zastávce, všude mokro, vlhko a vlezlo. Samá mlha, na krok není vidět, bojíte se jít postavit blíž k okraji silnice aby vás nepocákalo auto. Najednou zazvoní telefon a volá vám přítel, celý starostlivý kde jste a nabídne vám, že pro vás přijede…

Čekáte na zastávce a vidíte vůz svého přítele… Rychle přeběhnete ze zastávky do auta, kde je váš zachránce, teplo, sucho a nádherně voňavo, protože Váš přítel má vůně do auta, které jste mu koupila k narozeninám.

Provoňte své auto

parfém do automobilu parfém do automobilu

Možná je tento scénář až příliš prudce romantický, ale co jiného dovede uklidnit, než vámi milovaná osoba, pocit bezpečí a příjemná vůně? Další důvod proč si zakoupit difuzér MILLEFIORI do auta z kolekce Air design je ten, že jako dárek neuškodí, protože je velmi vkusně řešen designérem Michellem Venisti.

Automobilové vůně s italským šmrncem

Jednoduchý a nadčasový tvar, zapadne do interiéru Vašeho auta jako prvek karosérie. Můžete si vybrat i barvu. Jsou zde pastelové i klasické barvy, které mají mírně metalický odstín. Sedne prostě do každho vozidla.

Instalace vůně do auta je velmi jednoduchá… z druhé strany osvěžovače jsou dvě vidlice, které připevníte na mřížku klimatizace a necháte si jemně proudit vůni kolem sebe. Vůně, která je napuštěná do aromatické pryže, vydrží zhruba 4 až 6 měsíců.