Recenze – vůně do dětského pokoje

Chcete provonět celý byt včetně dětského pokoje přírodními esenciálními oleji? Tak zkuste vonného medvídka. Vypadá jako roztomilá hračka, ale je to důmyslně ukrytý aroma difuzér. Vůně jsou speciálně stvořené pro dětský svět – vaše dítko si bude užívat sladké vůně, které celé provoní pokoj.

Millefiori Bambino je řada designových difuzérů, které byly vytvořeny přesně pro vaše dítka. Nepřijdou zkrátka kluci, ani holky, protože difuzéry jsou nabízeny v dvojici barev – modré a růžové.

Vůně i do dětského pokojíčku

vonný modrý medvídek vonný růžový medvídek

Běloskvoucí medvídek z prvotřídního porcelánu je z rukou italských designérů. Pěkným detailem je barevná mašle kolem krku. Medvídek vypadá jako milá hračka, ale svojí váhou a vonnými tyčinkami může být nebezpečný – proto ho dejte výše, aby na něj vaše dítko nemohlo dosáhnout. Mille-Fiori však s tím počítalo, takže vůně je dost nerozbitná a bezpečná.

Jen si představte, že přijdete do dětského pokoje a najednou vás uchvátí příjemná vůně. Pro rozmanitý dětský svět byly zvoleny 4 vůně: Dolcezza di Mamma (jasmín a citrusy), Dolci Coccole (vanilka a ylang ylang), Respiro Vivo (eukalypt), Sogni d´Oro (heřmánek).

Provoňte i pokoj malého dítka

Všechny vůně byly zvoleny pro jejich jemnou povzbudivou vůni, která zbytečně nedráždí, ale spíše jen lehce podkreslí atmosféru v dětském pokoji. Kam se asi dostane dítko se svojí fantazií, když ucítí jemné tóny jasmínu a citrusů? Jeho myšlenky budou utíkat do dalekých exotických krajin, nebo jen si vzpomene na poslední návštěvu bylinkové zahrady? Kdoví. Jedno je však jisté – vůně prosytí celou jeho mysl a v dospělosti si ji bude pamatovat jako jednu ze součástí svého sladkého dětství.