Značky bytových parfémů – které jsou prověřené?

Vůně do bytu a bytové parfémy jsou velmi rozličného charakteru. Prověřené jsou ty z nejnovější kolekce vůní pocházejících z čisté přírody s podmanivými či elegantními podtóny nejrůznějších ingrediencí. Ať už je to Paříž nebo Miláno, vždy jsou originální a využívají moderních prvků dnešní doby.

Bytové parfémy – jak vybrat správně

Člověk hledající rozmanitost tvarů zase jednoduše přilne ke kolekci Chando. Je velmi přizpůsobivá nárokům dnešní doby a splňuje i estetická kritéria. Vůně ve tvaru květu si vás získá nejen svým designem, ale i přenádhernou kompozicí (porcelánové aroma difuzéry s inspirací v přírodě – Rose či Botanical Garden, Caribbean sea, White Dandelion, atd. Nádobky jsou elegantní a krásné v každém ohledu.

Aroma katalytické lampy

Pokud někdo preferuje klasický tvar využívající skla rychle si přivykne na vůně kolekcí Culti – Decor a Stille. Jsou čisté jako lilie se špetkou rozvernosti. Dřevité tóny si vás získají autentickou vůní a také jednoduchým provedením. Kolekce Air Aroma zase přináší do vámi zvolených prostor tradici a vkusnou eleganci.

Další ověřené designové značky

Drake Home Fragrances ve vás evokují vůně, jež jsou uměním skloubit vůně přírody, např. levandule a oceánu. Jsou určeny ke zklidnění mysli a také užívání si svobody, čistoty a svěžesti.

Aroma difuzér Dřevěný aroma difuzér

Mr & Mrs Fragrance je veselá a svěží kolekce mající v sobě zdravého ducha. Jako příklad si tu uveďme polymerové panáčky, které jsou dokonalou ukázkou toho, že parfémy se nemusí týkat jen vzdušných prostorů, nýbrž těch uzavřených. Tihle malí panáčci se schovají do skříně, kterou provoní.

Luxus se snoubí s krásou

Královská kolekce vůní Lampe Berger Paris a katalytické lampy Flames vnesou do vašich domovů věčný plamen naděje a dobré nálady. Design bonbonu si zamilujete i se sladkou vůní uvnitř. Co zkusit malinový design? Vašemu stolu nebo komodě dodá nezaměnitelný vzhled s puncem jedinečnosti.

Lampe Berger Carat Topaze Berger Paris Lampe Heritage průhledný

Pokud si chce člověk tuhle unikátnost vychutnat i v autě, klidně může. Kolekce Millefiori Milano představuje nejvyšší možnou míru komfortu a přináší moc pěkné vůně, např. VŮNĚ DO AUTA QUADRO MILLEFIORI, MOUČKOVÝ CUKR, je před Vánocemi velmi příhodná.

Tvar kvádru s různými barevnými proužky, v tomto případě růžovým, evokuje pečení cukroví s cukrovým nádechem kouzla okamžiku. Kdo nemá rád sladké vůně, sáhne raději po vůni Studená voda nebo Oxygen ze stejné hranaté kolekce.